Líčidla a různé zkrášlující prostředky používáme všechny. Nicméně ne všechny z nás dovedou ovládat techniku líčení a jednotlivé postupy tak bravurně jako talentovaná skvadra následujících blogerek.

avatar

Karolína Kubínová
Mám ráda kapybary a čaj s citrónem. A taky většinou čtu tak tři knížky naráz.

Některé looky a tutorialy jsou doopravdy povedené, ale pochopitelně i dost složité.
Některé looky a tutorialy jsou doopravdy povedené, ale pochopitelně i dost složité.

Když se z obyčejného líčení stane umělecké dílo

Nalíčit se do školy nebo na párty s kamarády zvládneme v rámci možností my všechny, ačkoli někdo líp a někdo hůř, ale tak je to se vším. Jenže pak jsou tady taky YouTube make-up artists, slečny, které tvoří na svém obličeji doslova umělecká díla a jen díky make-upu jsou schopné se změnit k nepoznání. Několik takových ti dnes představím.

Michelle Phan

Michelle je celosvětově asi nejznámější YouTube make-up artist. Její nejstarší video se datuje ke dvacátému květnu 2007 a od té doby si už získala poměrně slušnou základnu fanoušků a následovníků – především z řad dívek. Jejím nejsledovanějším videem je s počtem zhlédnutí přesahujícím 38 milionů její Barbie transformation.


Občas Michelle na svůj kanál na YouTube přidává nejen návody na make-up, ale i na nail art.

Klaire de Lys

Klaire je umělkyně „každým coulem“. Na jejím YouTube kanálu přibývají videa pravidelně každý pátek a krom make-up tutoriálů a videí zde najdeš třeba i nail art, různé soutěže a giveaways nebo hand art videa (nad kterými mně osobně se zastavuje dech, protože totálně nechápu, jak tohle může někdo dokázat :-) ).


Některé vzniklé výtvory jsou opravdu zajímavé… a strašidelné.

Verena Schizophrenia

Verena je německá scene queen, která na svém kanálu zveřejňuje nejen make-up tutorials, ale i videa ze svého života, vlogy, nebo třeba videa, kde zdobí stěny svého pokoje. Zkrátka a dobře miluje jakékoliv kreativní vyžití a jednou z těchto možností je i make-up.


Verena je německá scene queen s osobitým stylem a úžasným líčením.

Emma Pickles

Emma na svůj kanál přidává hlavně make-up návody, kterých tam ale zatím moc není, jelikož její YouTube kanál funguje teprve rok. Můj nejoblíbenější tutoriál je asi návod na make-up ve stylu srdcové královny z filmu Tima Burtona Alenka V Říši Divů, který jsem jednou měla možnost využít na focení.


Emma je šikovná make-up umělkyně, která s trochou času a inspirace dovede hotové zázraky.

Natasha Kudaschkina

Natasha je ilustrátorka a grafička, profesionálně se zabývající malbou, ať už na plátno či oblečení nebo třeba hudební nástroje, ale i bodypaintingem, takže si asi dovedeš představit, jak vypadají její videa a celkově její YouTube kanál. Natasha je neskutečně šikovná a její videa skutečně stojí za to zhlédnout.


Natasha je původem ze Sibiře a je profesionální bodypainterkou.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář