Únorové číslo online magazínu Your Life sice přichází s menším zpožděním, ale o to víc ti čekání vynahradí zajímavým a originálním obsahem.

avatar

Gabriela Procházková
Ve světe blogů jako ryba ve vodě.

Co přináší únorové číslo?

Určitě doporučuji prolistovat si celé číslo stránku po stránce, ale mě osobně nejvíc zaujalo líčení rtů trošku jinak a velký speciál týkající se vázání šátků.

Kdo stojí za celým nápadem?

Dragell
Hlavní postavou magazínu Your Life je blogerka Dragell
zdroj: in-my-own.blog.cz

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • http://www.fb.com/aldik7 Alan Řepka

  My u nás na webu (www.ewa-farna.cz) taky používáme issuu.com a neseká se to, i když je fakt, že u nás ty dokumenty jsou menší. Nemůže to třeba být, pokud je ten soubor větší a flash player ho nedokáže rychle zpracovat, a proto zamrzne? ;-)

 • Zuzana

  Já jsem na tom třeba úplně stejně, ale nepovažuji to za Vaši chybu. Sekne se mi to v jakémkoli prohlížeči na jakémkoli webu (blogu prostě kdekoli to bylo ke zobrazení tak se mi to seklo).

 • kamoska

  Divně to určitě nevypadá :-) , kluci k nám na web taky chodí. Já používám Chrome a v pořádku se mi vše načetlo, jedná se o běžně vložený embed kód z issuu.com, takže se obávám, že to moc nedokážeme ovlivnit. Pokud to dělá ještě někomu, dejte vědět.

 • http://www.fb.com/aldik7 Alan Řepka

  Nevím čím to, ale už jsem třikrát musel ve správci procesů zabít proces flash playeru, protože mi vytuhnul na tomhle článku celý prohlížeč (firefox i chrome). A to normálně s issuu.com problémy nemám.
  /Snad to nebude vypadat divně, že píšu do diskuze pod článek pro dívky :-D Jen mě to v RSS čtečce zaujalo, tak jsem na to ze zvědavosti klikl.