Girl-to-girl (zkráceně G2G) je webový seriál sledující životy osmi mladých nadějných lesbiček trávících spolu léto. V cestě za realizací nápadu o seriálu jim však můžeš pomoci i ty.

avatar

Karolína Kubínová
Mám ráda kapybary a čaj s citrónem. A taky většinou čtu tak tři knížky naráz.

O co vlastně jde a proč se vybírají peníze?

Jak už jsem nastínila v úvodu, jde prozatím pouze o nápad vytvořit webovou „reality show“ o osmi lesbičkách trávících společně léto – slečny budou v průběhu léta dobrovolničit v charitativních LGBT (lesbian-gay-bisexual-transgendered) organizacích, což bude taky náplní tohoto seriálu. Uvidíme ale i emoce a všechno, co běžně prožívají. Cílem bylo vytvořit projekt, který by podával realistické vyobrazení LGBT komunity bez scénářů a „cenzury“. Zaujalo tě to? I díky tvé pomoci se možná projekt podaří realizovat.

G2G
Girl-to-girl je originální projekt, který jsi ještě neviděla.
zdroj: facebook.com/girltogirlofficial

Padesát táců na výdaje

Na stránce indiegogo.com/girl-to-girl můžeš i ty přispět částkou v rozmezí od pěti do jednoho tisíce amerických dolarů a pomoci tak holkám dosáhnout minima, které k realizaci projektu potřebují – padesát tisíc amerických dolarů. Tato částka jim na dobu léta zařídí bydlení, jídlo, výdaje na záznamová zařízení, plat pro kameramany, zvukaře, editory atp. Pokud se podaří této částky dosáhnout do ledna 2013, celý projekt bude natočen v létě 2013 v Los Angeles.

Kdo za projektem stojí?

Jakkoli má G2G sledovat životy osmi lesbiček v jednom domě, za projektem jich stojí pouze sedm – osmá slečna bude naprosto „náhodná“ osoba a její jméno by mělo být zveřejněno už brzy. Takže kdo jsou slečny, které to mají celé na svědomí?

Jenna Anne, osoba, přes kterou jsem celý projekt „objevila“.
Jenna Anne, osoba, přes kterou jsem celý projekt „objevila“.

Je známá především díky svému YouTube kanálu Lesbian Answers, kde dává rady mladým lesbičkám – od „co dělat, když se zamiluju do hetero holky“ po „no tak mě nechce, no a co“. Pro mě je inspirativní a naprosto úžasnou osobou. Mimo jiné má ještě jeden YouTube kanál, kde zveřejňuje své covery ale i originální písně. Snaží se pomáhat slečnám, které jsou v depresi, mají zlomené srdce nebo třeba jen neví, jak dál. Je upřímná, ale často zapomene, o čem mluví a tak je třeba umět dobře anglicky, aby ses v některých jejích videích neztratila. A jaké jsou další členky G2G týmu?

Ashley Wylde

Dvacetiletá videoblogerka ze čtyř dětí má ještě další tři bratry. Je dobrou kamarádkou Jenny, ráda píše básně a sleduje Pokémony. Miluje si dělat legraci sama ze sebe, a kdyby se G2G projekt uskutečnil, dle jejích slov by šlo o nejlepší léto jejího života, protože by mohla každý den někoho potěšit tím, jak je „legrační“ a jaký má smysl pro humor.

Ashley
Od Ash se tak nějak očekává, že bude „dvorním šaškem“ G2G.

Natasha Nicole Pomaroff

Mimo jiné bývalá přítelkyně Jenny Anne. Jejich YouTube fanoušci je „uctívali“ jako ideální pár. Nicméně i ty ideální vztahy končí a z holek jsou teď jen nejlepší kamarádky. Stejně jako Ashley jí je dvacet let a studuje na kalifornské státní univerzitě Fullerton.

Tasha
Tasha sama říká, že se naučila, že v životě tě nejdál dostane úsměv.

Faith Lambert

Jednadvacetiletá blondýnka ze Sacramenta jako jediná (mimo Maddie) nemá zkušenosti s tvořením videí pro YouTube. Tvrdí o sobě, že ví leccos o lecčem a dle jejího názoru jsou znamení zvěrokruhu důležitá – vše, co nějakým způsobem charakterizuje život člověka je podle ní důležité. Jejím životním cílem je prý pochopit, že filozofování nájem nezaplatí.

Faith
Dle vlastních slov doufá, že G2G by mohlo pomoci lidem, kteří nevědí, kdo jsou.

Maddie Paige

Dvacetiletá slečna z Colorada milující hraní na kytaru. Pracuje jako modelka a barmanka v Austinu v Texasu. G2G je pro ni podle vlastních slov důležité v následujícím: „nejen že bych mohla poznat lidi, jako jsem já – mohla bych poznat sama sebe“. Miluje výzvy a adrenalin.

Maddie
Pro cizí Maddie, pro agenty Madison Paige, pro mamku Moo a pro kamarády Mads.

Italia Salinas

Nejmladší z celého G2G týmu. Je jí pouhých osmnáct let. Je jedináček, narodila se v Mexiku a v devíti letech se přestěhovala do Texasu, což podle jejích vlastních slov bylo těžké, ale nebýt toho, nikdy by nepoznala tolik skvělých lidí – jako lesbička by taky v Mexiku měla mnohem těžší život. Říká, že na léto strávené vytvářením G2G nikdy nezapomene.

Italia
Když zpívá, připadá si, jako by sdílela svou duši s celým světem.

Kenzie Minton

Dvacetiletá studentka chemie a biologického inženýrství z Colorada sama o sobě tvrdí toto: „na druhým stupni jsem byla zajímavá, ale až na střední jsem se skutečně našla“. Ráda běhá při západu slunce nebo hraje hry se svými bratry. Nejvíc ale miluje, když se může naučit jak zlepšovat věci.

Kenzie
G2G bere jako možnost poznat nové lidi a sdílet s nimi svůj život a názory.

Kam dál?

Zaujal tě tento projekt? Pokud ovládáš angličtinu, můžeš se podívat na oficiální stránky G2G, girl-to-girl.tumblr.com, kde najdeš více informací o holkách, kontakty na ně, ale i něco o samotném projektu.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář