YouTube je místo, kde každý najde to, co ho zajímá. Těhle pět lidí točí vlogy, videonávody, zpívá… a vůbec dělá spoustu věcí. Znáš je?

avatar

Karolína Kubínová
Mám ráda kapybary a čaj s citrónem. A taky většinou čtu tak tři knížky naráz.

Pět britských YouTuberů, které (možná) ještě neznáš

Budeš se bavit

Většina z nich se k YouTube dostala přes známé, nebo je prostě jen bavilo natáčet videa ze života a chtěli, aby se spolu s nimi bavili i jiní lidé. Všichni jsou Britové, spousta z nich se mezi sebou zná, a byl to právě YouTube, co je nějakým způsobem svedlo dohromady. Seznam se s pěti v Británii i celém světě opravdu HODNĚ oblíbenými YouTubery – znáš je i ty?

Carrie Hope Fletcher | ItsWayPastMyBedtime


Carrie Fletcher – Harry Potter Helps Me

Carrie je jednadvacetiletá herečka, zpěvačka a vloggerka, která má na svém YouTube kanálu přes 500 000 odběratelů. Narodila se v Londýně, hrát začala, když jí bylo pět let, a umí hrát na čtyři hudební nástroje: kytaru, ukulele, piáno a saxofon. Její starší bratr Tom je zpěvákem skupiny McFly.

V současnosti hraje Carrie druhým rokem v muzikálu Bídníci v divadle na West Endu roli Eponine, ve které nahradila v červnu loňského roku Danielle Hope. Objevila se taky v několika hudebních videích, vydala čtyři singly a spolupracovala například se zpěvákem Alexem Day.

Louis Cole | FunForLouis


Louis Cole – Epic World Adventure

Louis je jedenatřicetiletý dobrodruh ze Surrey, jeho kanál FunForLouis nicméně není jeho původním kanálem na YouTube – tím byl kanál FoodForLouis, kam po dobu dvou let přispíval videi, kde jí především živé věci (pavouka, škorpiona nebo třeba šváby), ale i všemožné nechutnosti jako třeba zvířecí vnitřnosti (srdce, mozek) nebo rozmixované myši. Takže varování, další video ti může přijít poněkud nechutné.


Louis Cole – Eating A Live Giant Scorpion

Právě video, kde Louis chytá a jí živého pavouka, původně myšlené spíš jako vtípek, bylo jeho „úvodem“ do světa YouTube, ale kanál FoodForLouis ho taky málem dostal do vězení – v roce 2012 nahrál video, kde jí živou rybičku, na základě kterého byl obviněn RSPCA (královskou společností pro prevenci krutosti na zvířatech) z nehumánního chování a souzen, nicméně z případu vyšel jen s varováním a vyhnul se tak jak vězení, tak záznamu v trestním rejstříku; bránil se tím, že RSPCA reagovalo přehnaně.

Později začal dokumentovat svůj každodenní život na kanálu FunForLouis, kde denně přidává vlogy ze svého života a cest – kanál FoodForLouis, který pro něj byl „vstupenkou“ do YouTube světa, je nyní neaktivní a Louis sám říká, že už je na dělání takových „blbostí“ možná moc starý :-) .

Marcus Butler | MarcusButlerTV


Marcus Butler – Things That Only Happen In Scary Movies

Na svém YouTube kanálu má dvaadvacetiletý Marcus skoro tři miliony odběratelů. Videa nahrává každou neděli (a občas nejen v neděli), většinou jde o nějaké vtipné sketche nebo challenge videa. Je opravdu dobrým kamarádem se sourozenci Joem (ThatcherJoe) a Zoe (Zoella) Sugg, a Zoeiným přítelem Alfiem.

Pokud se ti Marcus líbí a zajímá tě, jestli je zadaný, tak je. Chodí s Niomi Smart, YouTuberkou, která na YouTube vystupuje pod jménem LadySmart.

Louise Watson (Pentland) | SprinkleOfGlitter


Louise Watson – Summer Beauty Secrets

Louise je devětadvacetiletá bloggerka, YouTuberka, manželka a matka tříleté Darcy, nejlepší kamarádka Zoe Sugg, která pochází z Northamptonu. Točí videa o módě a make-upu, ale i vlogy a DIY návody, a na svém kanálu SprinkleOfGlitter má přes milion a půl odběratelů. Vystudovala psychologii a biologii na univerzitě v Liverpoolu, kde poznala i svého manžela Matta.

Alfie Deyes | PointlessBlog


Alfie Deyes – The Yoga Challenge

Alfie, vlastním jménem Alfred Sydney Deyes, v září oslaví jedenadvacáté narozeniny a jeho kanál na YouTube má přes 2,7 milionu odběratelů. Spolu s už dříve zmíněným Marcusem se několikrát pokusil (a často úspěšně) překonat některé z rekordů zapsaných v Guinessově knize rekordů, většinou nějak souvisejících s jídlem, a taky spolu dvakrát – neúspěšně – zkusili překonat „120 nuggets challenge“.

Alfie spolupracoval s velkým množstvím YouTuberů, mezi něž patří například právě Marcus Butler, Tyler Oakley nebo Troye Sivan, je dobrý kamarád s Felixem Kjellbergem (PewDiePie) a od roku 2013 chodí se Zoe Sugg.

Znáš některého z těchhle pěti? Nebo snad všechny? Co si o nich myslíš? Zapomněla jsem na někoho? Dej vědět v komentářích :-) .

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář