Jdeš si sama za svým cílem a chceš se přiblížit svým snům? Najdi motivaci v podobě inspirativní tvorby blogerky / modelky / novinářky Lucie Kunešové. Třebaže je Češka, tak momentálně žije se svým holandským přítelem v Itálii a o svém dobrodružství pravidelně informuje na blogu Život podle Lucie.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Jdeš si sama za svým cílem a chceš se přiblížit svým snům? Najdi motivaci v podobě inspirativní tvorby blogerky / modelky / novinářky Lucie Kunešové. Třebaže je Češka, tak momentálně žije se svým holandským přítelem v Itálii a o svém dobrodružství pravidelně informuje na blogu Život podle Lucie. Chceš se dozvědět, co na něm najdeš zajímavého?

Blog o životě, o osudech lidí, o emocích, o modelingu, o partnerství, ženskosti, meditacích a hlavně - o radosti z bytí!

Blog o životě, o osudech lidí, o emocích, o modelingu, o partnerství, ženskosti, meditacích a hlavně - o radosti z bytí!

Kdo je Lucka?

Lucie Kunešová studovala v Čechách školu osobního rozvoje. Dnes žije v italské Florencii a zajímá se především o lidské osudy a jejich životní filosofii. Jako modelka má bohaté zkušenosti! Lucka fotila s několika zahraničními fotografy, přičemž má za sebou i několik reklam pro zahraniční produkce. Veškeré krásné i otřesné zážitky ze světa modelingu sdílí právě na blogu, hned vedle dalších zajímavých informací jako je například aktualizovaný přehled nejlepších modelingových a hostesingových agentur po celé ČR. Díky přehledu se na jednom místě dozvíš, jak s tebou bude konkrétní agentura zacházet, kolik si vyděláš a jaké zakázky můžeš dostat.

Životní krása

Pouze některé čtení dokáže člověka motivovat a otevřít mu oči. Lucka však přináší nevídané osudy lidí, inspiraci do života a zajímavý pohled na běžné věci. Krása vychází zevnitř, takže pokud chceš nasát trošku optimismu a radosti, neváhej Lucku na jejím blogu navštívit a okusit prima meditace nebo cvičení. I ty můžeš posunout své sny blíže k realitě. Cesta na vrchol je sice někdy složitá, ale i cestu si můžeš pořádně užít.

Láska a cestování

Zajímáš se o cestování? Přečti si o neobvyklých zvycích jiných kultur, nových lidech a o životě v zahraničí tak, jak ho vidí Lucka. Dozvíš se, na co je dobré se připravit. Velkým trhákem jsou módní fotoreportáže přímo z rozpálených ulic Itálie. Partnerství, láska a radost z bytí pak už jen dokresluje atmosféru každého hodnotného příspěvku.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář