Vytvořit kvalitní video je výzva, která stojí spoustu úsilí, času a kreativity, ale i přesto najdeme na české scéně mnoho mladých slečen, které si v této aktivitě našly zalíbení. Tady jsou!

avatar

Katka Pešavová
Mezi její zájmy patří cestování, filmy a převážně móda a psaní.

Lou

Lou je charismatická blogerka z Česka, která se specializuje na trendové objevy, recenze kosmetických produktů a na extravagantní líčení. Tato blondýnka ve svých videích ukazuje svůj široký přehled ve světě kosmetických značek a jejich produktů. Miluje laky na nehty, každý měsíc přináší video s názvem Objevy a přešlapy a také se věnuje líčení podle celebrit. Za nejzdařilejší považuji tutorial na make-up podle zpěvačky Nicky Minaj, který můžeš zhlédnout v následujícím videu. Doufám, že tě inspiruje stejně jako mě, a probudí v tobě touhu po vytvoření netradičního looku.

Petra Lovely Hair

Petra si založila své stránky za účelem publikování videí a fotografií týkajících se jejího velkého koníčku, kterým je zkrášlování. Kvalitní návody na složité i jednoduché účesy, s clip in vlasy i bez, nenajdete nikde jinde než na jejím webu. V nedávné době zveřejnila video o spolupráci se svatebním salónem Sára, dále video, kde můžeš shlédnout outfity, které vybral její manžel nebo neméně zajímavé video s její maminkou. Nechybí zde ani kosmetické recenze nejrůznějších značek od MUA po SIGMA, či BIODERMA. Její youtube kanál se pyšní 185 nahranými videi, což značí, že si u ní každý přijde na své. Jako u předchozí slečny, tak i u této, jsem vybrala jedno velmi zajímavé o tvorbě falešného francouzského copu. Petra také nově natáčí videa pro Kámoška.cz.

Crystalka98

Petra, nebo také Crystalka98, ve svých videích často recenzuje produkty dražších značek, jako jsou Burberry, Chanel, Gucci atd. Pokud tedy nejsi zastánkyně drogistických výrobků, budou pro tebe její videa více než užitečná. Samozřejmě na jejím kanálu nechybí ani hauly, různé účesy a také videa o Anglii a studování tam. Na videu můžeš vidět Petřinu kolekci make-upů a jejich zhodnocení, což pro tebe může být přínosné při dalším nakupování zkrášlujících prostředků.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Roux Baldini

    Hodil by se třeba odkaz na jednotlivé blogy… ale nevadí. Poradím si i tak…