Líčení se meze nekladou, přesně to razí mladá česká blogerka a YouTuberka z blogu GetTheLouk. Řeč je o Lucii Dejmkové, která si přezdívá Lou a poskytla rozhovor pouze pro náš web.

avatar

Denisa Hartmannová
Jsem hodně tvrdohlavá, vždy si stojím za svým!

Kdo je vlastně Lou?

Je to už nějaký pátek, co se na české blogové scéně objevila mladá nadějná blogerka. Lucie Dejmková, kterou čtenáři znají jako Lou z blogu GetTheLouk, se ve volném čase věnuje především kosmetice, není žádná vyškolená kosmetička ani vizážistka a přesto má co předat, kosmetice rozumí a na jejím blogu i youtube kanálu najdeme kupu recenzí, tutoriálu, TAGů a mnoho dalšího. Lou byla tak hodná, našla si čas a poskytla pro kamoska.cz exkluzivní rozhovor!

Lucie Dejmková
Lucie ‚Lou‘ Dejmková z blogu GetTheLouk.

Na statistiky jsem nikdy moc nebyla

1) Myslím, že ani není potřeba tě představovat. Jsi nepochybně nejznámější česká beauty blogerka a youtuberka a sleduje tě spousta lidí různých věkových kategorií. Jak to vnímáš, když to takhle někdo popíše?

Mám pocit, že se u toho vždycky zastydím. Zní to skoro jako bych měla být známá po celém světě, nevím proč, ale přijde mi to strašně nadsazené označení.

2) Dokážeš říct, kolik přibližně odběratelů ti přibude za den, týden nebo měsíc?

To nedokážu. Vím, že někdy kolem září či října jsem slavila 30 000 odběratelů, teď mi na FB psalo pár lidí, že už mám o deset tisíc víc, což je neuvěřitelné! Ale jinak to nesleduju, na statistiky jsem nikdy moc nebyla.

3) Dostala jsi se už hrozně daleko, dáváš si ještě nějaké cíle, kterých bys ráda dosáhla, nebo už sis všechno splnila?

Splnit všechny cíle podle mě nelze. To pak musí být člověk úplně vyhaslý, takže cíle mám. Mám cíl takový, aby můj blog rostl, aby mě někdy v budoucnu mohlo život to, co mě baví.

4) Vraťme se do minulosti. Pamatuješ si ještě, jaké to bylo, když jsi poprvé někomu ze svého okolí říkala o svém blogu nebo videích na youtube, jaké to bylo a jaké byly reakce?

Já blog měla už deset let předtím, takže to nebyl pro nikoho šok, všichni z mého okolí věděli, že blog mám, a četli ho. Tohle měla být jen jeho malá odnož se zaměřením na kosmetiku. Mí kamarádi mě vždy podporovali a pomáhali mi, takže tam rozhodně nebyl problém.

Takové to trapno

5) Máš nějakou vtipnou příhodu, která se ti kvůli GetTheLouk stala?

Snad pokaždé, když mě někdo potká. Vždycky se stydím, teď se často stydí i dotyčná, no je to prostě strašně hloupé občas. :D Zpětně se tomu člověk směje, ale v tu chvíli je to prostě takové to trapno, ale zas na druhou stranu, i to je k nezaplacení.

6) Tví odběratelé vědí, že máš dobře organizovaný čas, abys stíhala školu, blog i všechno ostatní. Jak řešíš to, když se stane něco mimořádného a ty najednou nestíháš?

Já opravdu hodně plánuju dopředu. Ale prostě když se to nepovede, tak se to nepo… Jsem jen člověk a mám hlavně svůj „reálný“ život, ten „virtuální“ jde stranou. Pokud jsem s kamarády na večeři, neřeknu jim, že nemůžu pokračovat dál do baru na drink, protože ráno musím dodělat video. To se nikdy nestalo a nestane. Je potřeba mít prostě jasně dané priority a hodně plánovat dopředu.

7) Je to prakticky nemožné, ale dokážeš si představit, že by ses jednoho dne probudila a žádný blog ani youtube neměla?

Asi ne. Tím, že opravdu bloguji už deset let, je to pro mě asi opravdu nemožné. :D

8) Blogerky i YouTuberky se občas setkávají na různých srazech a podobně, našla jsi takhle nějakou kamarádku nebo s kterou tvou “kolegyní” si rozumíš nejvíc?

Asi se extra nestýkám s ostatními. Sem tam se na nějaké tiskovce potkáme, což je vždycky super a ve finále si i říkám, že bychom se měly vídat častěji. Ráda si pokecám jak s Péťou, Kájou ale i Rendy ;)

Jak vypadá jedno z extravagantnějších líčení na GetTheLouk?
Lou a jedno z jejích extravagantnějších líčení.

Nemusela bych být tam, kde teď jsem

9) Sleduješ raději české nebo zahraniční blogerky a youtuberky?

Upřímně moc náš rybníček nesleduji. Sleduji asi jen ty výše zmíněné. Jinak jen ty zahraniční.

10) Objevuješ a koukáš občas na méně známé blogy?

Mám v bloglovinu blogy, které jsou menší a je to super, u některých mě těší, když vidím, jak rostou, dostávají různé nabídky a tak, je krásné vidět, že jste u toho.

11) Jakou radu bys dala svému mladšímu já, které si právě založilo blog GetTheLouk?

Ach, tuhle otázku dostávám strašně moc. Je na tom založený celý TAG a stále dokola opakuji, že nic! Protože jakmile bych něco změnila, nemusela bych být tam, kde teď jsem, a to bych nechtěla :-) .

12) Děkuji ti moc za rozhovor, přeji mnoho dalších úspěchů a spousty odběratelů, které si opravdu zasloužíš!

Díky moc za rozhovor! A díky moc za podporu mého blogu!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář