Všude vidíš všechny ty skvěle oblečené fashion blogerky a říkáš si, kde nakupují? Zjistila jsem to za tebe.

avatar

Karolína Kubínová
Mám ráda kapybary a čaj s citrónem. A taky většinou čtu tak tři knížky naráz.

Vždycky mě hrozně zajímalo, kde všechny fashion blogerky berou svoje oblečení, kterého, jak se tak podle jejich blogu zdá, mají tolik, že potřebuje vlastní pokoj. (Kamarádka mi tuhle ukázala nějaký výzkumy, kde se zjišťovalo, kolik je příjem amerických slečen, které se živí pouze a jen blogováním a jsou dobré, a mně spadla brada, protože se to pohybovalo v mezích od 500 do 5000 amerických dolarů za měsíc.) A jelikož jsem si jistá, že nejsem jediná, „špízovala“ jsem na lookbook stránkách svých oblíbených blogerek a zjistila, kde nakupují nejčastěji.

Audrey Kitching / audrey.buzznet.com

Audrey K.
Audreyiny módní kreace jsou opravdu zajímavé a originální.
zdroj: lookbook.nu/audreykitching

Kalhoty (1) jsou z obchodu Toxic Vision, vyrobené na zakázku přímo pro Audrey (více info na webových stránkách). Top (2) je z Free People, který má jak internetový, tak v USA a Británii i několik kamenných obchodů. Náhrdelník (3) je z Etsy.com, stránky s handmade výrobky podobné našemu Fler.cz.

Sára Sošková / live-in-fashion.blogspot.com

Sára S.
Sára je šestnáctiletá fashion blogerka s poměrně vyhraněným vkusem na módu.
zdroj: lookbook.nu/liveinfashion

Boty (1) i taška (2) jsou z e-shopu Primark, kde Sára nakupuje nejčastěji. Top (3) je z internetového obchodu PULL&BEAR, který má v Čechách prodejnu na pražských Arkádách. Šortky (4) si Sára dělala sama.

Flávia D. / fashioncoolture.com.br

Flávia D.
Flávia je brazilská fashion blogerka, která většinu svého oblečení nakupuje po internetu.
zdroj: lookbook.nu/user/53716-Fl-via-D

Sáčko (1) i boty (2) jsou z e-shopu Choies, sukně (3) je z brazilského e-shopu Wear Ever a náhrdelník z e-shopu americké sítě kamenných obchodů Furor Moda.

Lina Tesch / linateschphotography.blogspot.com

Lina Tesch
Lina je německá fotografka a fashion blogerka.
zdroj: lookbook.nu/linatesch

Top s nápisem Petite & Wild (1) je z e-shopu Brashy, bunda s kožichem (2) z Romwe, stránky, která je originální módy přímo plná, nicméně cenově do ČR to vyjde poněkud hůř, jelikož jde o americký obchod a poštovný stojí tolik, co mě by stálo předělat celej pokoj. (Dobře, tohle je nadsázka.) Legíny (3) s křížem (aneb v roce 2012 se pod nátlakem módních společností ze všech blogerek staly náboženské fanatičky) jsou z americké stránky timeless, černo-červené boty na platformě (4) z už zmiňovaného e-shopu Choies a čelenka s růžemi z Etsy.

Kde dál nakupují fashion blogerky?

Pokud jde o slečny z amerických stránek, především v obchodech jako je Forever 21, goJane a ASOS. České blogerky zatím pořád ještě zůstávají u obchodů jako je H&M, Jennyfer, GATE, Kenvelo nebo třeba Mango (a ty, co nutně musí mít to, co celá konzumní většina, nakupují v obrovském množství i v New Yorkeru, ale o tom až jindy).

Co se mě týče, nejoblíbenější stránky, kde si sháním oblečení, jsou pro mě Furor Moda a Romwe, nicméně právě kvůli poštovnému odtamtud objednávám věci zhruba jednou za 3 měsíce – zato ale ve velkém množství :-) – a musím říct, že věci odtamtud opravdu něco vydrží a jsou z kvalitních (a „nekousajících“) materiálů. A jestli se nakupování po netu vyplatí? Pokud se nebojíš, že netrefíš velikost, tak stoprocentně!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Magda Rútová

  Díky za tipy, určitě se na ně mrknu :-) Co taková těhotenská móda, kde nejraději nakupujete? Já jsem v tom a tak začínám pomalu ale jistě nakupovat. Docela mě zaujali hezké šaty https://www.happymum.cz/0,tehotenske-saty.html co na ně říkáte? :-)

 • Ivana Mrázková

  Pěkné tipy. Já stejně ale nejradši nakupuji v second handech. Vyjde to podstatně levněji než v normálních obchodech a navíc je oblečení jen po jednom kuse, takže se mi nestane, že bych potkala někoho v tom stejném. V poslední době jsem si dost oblíbila https://www.onlinesekac.cz/ :)

 • Danka

  Fajn článek, tyhle stránky nicméně znám a nakupuji přes ně ale osobně zvyknu nakupovat i přes méně známy weby jako https://geareshop.com . Maj tam docela levný a dobrý oblečení. Příteli zvyknu objednávat svetry a trika a sobě kalhoty nebo když se mi prostě něco zalíbí. Nakolik jsou v česku tak dodání netrvá tolik jako přes ostatní weby.

 • Zuza Sva

  Pěkný článek .-)

  Já jsem více na elegantní oblečení a nakupuji ho na eshopu http://www.filimoda.cz

 • Anna

  Hezké, z místních eshopů využívám Superleginy.cz. Legíny jsou dlouhé a neprůsvitné:) http://www.superleginy.cz/cz/katalog/leginy.html#content

 • DifferentFashion.cz

  Audrey Kitching je odvážná holka. Na fotce je parádní outfit, skvělé jemné pastelové odstíny, jednoduchost, ale velká zábava v jednom. Palec nahoru :-)

 • thelovecat

  Super článek a inspirace. Jinak z českých eshopů zaměřených na trendy módu mě nedávno zaujal tento eshop http://www.proidentity.cz/damske/ Mají tam plno zajímavých kousků.