Aktivně bloguje, fotí outfity, inspiruje, baví a natočila cover s Benem Cristovaem! Co prozradila v exkluzivním rozhovoru AnnBloggerKid o dalších plánech a cílech? Neváhej a čti!

avatar

Zuzana Pindorová
Praštěná slečna, kterou baví psaní a počítače.

AnnBloggerKid

Chtěla jsem to prostě zkusit

1. Ahoj Annet, jak by ses nám na úvod představila?

Takže ahoj, já jsem Annet, na youtube si říkám AnnBloggerKid. Už delší dobu bloguji a dělám videa na youtube, takže se dá říct, že jsem fashion blogger. Nyní se začínám víc a víc věnovat hudbě, což je vlastně jeden z mých největších snů.

AnnBloggerKid

2. Taková klasická otázka, jak a kdy ses dostala k blogování, co tě přimělo s touto aktivitou začít?

Už od malička jsem měla blogy o celebritách a věnovala jsem se tomu docela dlouho. Až když mi bylo nějak 11 let, tak jsem si založila první blog o sobě a o svém stylu oblékání. Řekla bych, že mě v té době hodně inspirovaly nějaké bloggerky z Norska, a tak jsem to prostě chtěla zkusit.

AnnBloggerKid
Foto, které mě prostě zaujalo! Annet by mohla konkurovat i některým modelkám!

3. Ráda zpíváš a také tvoříš svou vlastní hudbu, jaké to v tobě vyvolává a zanechává pocity?

Hudbou se zabývám už od malička. Vždycky jsem zpívala, hrála na nástroje, a dokonce i tančila. Je to prostě něco, co mě dělá šťastnou.

Všechno, co se zdá nemožné, je možné

4. Setkáváš se i s negativními názory, jak se na ně popřípadě díváš?

Negativní názory se samozřejmě objevují. Všem se nemusí líbit to, co dělám, co říkám, jak vypadám nebo jak zpívám. Když je to kritika, tak tu přijímám, ale když to jsou nějaké nadávky neboli urážky, tak na tohle nikdy neberu žádný ohled. Šla jsem do tohoto sama, takže jsem mohla čekat, že “hejty” jsou prostě součástí toho, co dělám.

5. Co nám prozradíš o spolupráci s Benem Cristovaem? Jak ses k ní dostala?

Tohle je oblíbená otázka většiny lidí, haha. Každému přijde totiž zvláštní, že z ničeho nic nějaká mladá dívka natáčí cover s Benem Cristovao a chápu to, asi bych se taky divila. Ale všechno, co se zdá nemožné, je možné. A to se právě stalo mně. S Benem jsme se poznali na jedné besedě, kdy právě zjistil, že zpívám. Po poslechnutí mého prvního coveru na song Recovery viděl má další videa na mém youtube kanále, a to ho zaujalo. Dále jsme se začali hodně bavit a vymýšlet nějaké spolupráce.

6. Jak ses k ní dostala, už tedy víme a teď tvé pocity a dojmy, jaké jsou?

Samozřejmě je to něco neuvěřitelného. Ben je úžasný člověk a to, jak pracuje a snaží se pro lidi, se často nevídá. Jsem mu velice vděčná za možnosti, které mi dává a za jeho podporu.

Dělat to, co vás baví

7. Co máš v plánu do budoucna? Jak to vidíš s blogováním a zpěvem?

Hudbou se začínám věnovat více a více, takže s tím rozhodně přestat nechci. A určitě bych chtěla, aby se s tím posunula co nejdál. Blogování je takový můj koníček, se kterým také jen tak nepřestanu, protože v životě je především důležité dělat to, co vás baví.

AnnBloggerKid

8. Kde vidíš možnost úspěchu nebo proslovení se? Považuješ se za slavnou, známou?

Ach, tohle nemám ráda. Někteří kamarádi mi už říkají, že jsem slavná a blabla, ale já si tohle rozhodně nemyslím. Nechci si tak vůbec říkat, protože abych se mohla považovat za slavnou nebo známou, ještě opravdu mám co dělat.

AnnBloggerKid

9. Od června roku 2013 máš téměř 56 000 návštěv na svém blogu, jsi ráda? Co pro tebe návštěvnost a zobrazení znamená?

Je to skvělý! Jsem nadšená z každého shlédnutí jak stránky, tak i videí a také mi dělá radost každý odběratel či čtenář. Hlavně pokud to ty lidi opravdu baví.

AnnBloggerKid

10. Závěrem ti děkuji za rozhovor, pokud máš zájem, můžeš nalákat naše čtenářky i k sobě na blog, co jim vzkážeš?

Chtěla bych jen říct, že všechno co se vám zdá být nemožné se jednou může splnit. A pokud máte nějaký sen, vymýšlejte si nějaký směr a cestu k tomu, abyste se k němu dostali.

Samozřejmě se můžete podívat na můj blog annbloggerkid.blogspot.cz nebo na YouTube kanál. A pokud se vám líbí to, co dělám, tak budu určitě ráda za váš support!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář