Dragell už jsme vám pár krát představovali, takže bez pochyby už víte, že jde dnes o poměrně známou blogerku. Ta se pustila do nového dívčího blogu a tak jsme ji vyzpovídali právě pro vás! Co pro nás chystá?

avatar

Zuzana Pindorová
Praštěná slečna, kterou baví psaní a počítače.

divci.blog.cz
Vzhled blogu je originální, jaké dojmy z něho máš ty?
zdroj: divci.blog.cz

Začalo se mi po nich stýskat

1. Ahoj Dragell, co tě přimělo založit nový dívčí blog?

Ahoj. Na svém bývalém blogu dragell.cz jsem zrušila hodně rubrik, bylo to nepřehledné, dost mi pomáhal a radil i můj přítel, aby se mi to tam povedlo takto dát do pořádku. Jenže když jsem odstranila kompletně dívčí rubriky, začalo se mi po nich stýskat. Stále mám k tomu co říct, tak jsem se rozhodla založit divci.blog.cz, kde se dále věnuji dívčím tématům, jako jsou recenze kosmetiky, různé tipy a rády pro péči o sebe a další zajímavá témata, třeba vztahy nebo teď aktuální články o dovolené.

2. Jak dlouho se už vlastně pohybuješ ve světě blogů a kdy vznikl blog pro dívky?

Blogovat jsem začala už zhruba před 10 lety, ale chvíli mi trvalo, než jsem si ujasnila, o čem chci psát. O dívčích věcech jsem již čtvrtým rokem psala na dragell.cz, ale nyní již 2 měsíce je toto téma speciálně na blogu divci.blog.cz.

divci.blog.cz
Dragellin oficiální blog teď také změnil kabátek.
zdroj: dragell.cz

3. Jaké další blogy máš a na co jsou zaměřeny ony?

Mám také takový kulturní blog na adrese Dragell.cz. Jsou tam různé recenze či informace z knižního, herního i filmového světa. Vkládám také články plné fotografií z mých cest po České republice nebo v zahraničí. Navíc je zde drobná rubrika, kam dávám své myšlenky a nápady ohledně DIY.

Okrajově se věnuji také webu koutek.ic.cz, kam vkládám své kresby a malby.

4. Krom toho, že jsi blogerka se můžeš pyšnit i titulem redaktorka, co ti přináší psaní pro jiné webové portály, které nevlastníš?

V aktuální době píši již jen pro Krásnou, kde je výborný kolektiv, který se občas sejde. Moje články se také dostávají k více čtenářům, což je to hlavní, protože psát si sama pro sebe by mne asi nebavilo :-) .

Díky Krásné se také dostanu na různé akce, mohu si vyzkoušet nové věci či přečíst nové knihy. Mohu tím tedy čtenářům poskytnout daleko více informativních článků.


A další stránka a tentokrát se nejedná už o blog, ale web!
zdroj: koutek.ic.cz

5. Kam až by ses se svým dívčím blogem chtěla dostat, máš nějaký cíl nebo třeba určitou návštěvnost, kterou bys chtěla mít?

Samozřejmě čím více čtenářů, tím lépe, ale žádný velký cíl nemám. Chci si prostě psát pro radost, dělit se o různé informace s druhými a budu ráda, když touto cestou někomu pomohu či poradím.

Každá blogerka má svůj určitý styl

6. A jak je to s blogovými vzory, kdo je tvou motivací a vzorem?

Bude to asi podivné, ale nemám žádné blogové vzory. Ono to v podstatě ani nejde, protože každá blogerka má svůj určitý styl a bojím se, že by to už nebyla motivace, ale spíše převzetí stylu psaní. Snažím se psát a prezentovat tak, jak to cítím a uznám já sama za vhodné, snažím se být originální.

Dragell
Pro představu, kdo že to ta Dragell je? Je to milá a sympatická blogerka!
zdroj: deviantart.com

7. Dívčích blogů je už ale celkem dost, koho bys nazvala konkurencí?

Nemyslím si, že by bylo dívčích blogů tolik. Jsou to spíše blogy, které se věnují ryze kosmetice, jejím recenzím, návodům na líčení a to je vše. To není pravý dívčí blog, ten se má zaměřit na všechna témata, která dívky zajímají, správné označení takových blogů by bylo spíše beauty blogy.

8. Prozradíš nám, jaké další články teď chystáš?

V aktuální době píši články zaměřené na dovolenou, moře, léto, ale plánuji napsat i o různých druzích cvičení a tanců, přičemž se chystám věnovat články i několika cvikům. Dále přemýšlím nad začleněním článků o mých zkušenostech s různými brigádami.


Dragell je také na YouTube a jaké bylo její poslední video? Já jen prozradím, že se jednalo o TAG!

9. A je něco, co bude úplně speciální, třeba nějaký nový projekt nebo spolupráce?

V aktuální době je můj blog spíše v plenkách, je na něm potřeba ještě zapracovat, tudíž spolupráce by byla zatím jen sen.

10. Závěrem ti děkuji za rozhovor, nyní máš prostor pozvat k sobě naše čtenářky, jak tuto možnost využiješ a co jim vzkážeš?

Já také děkuji za tuto příležitost. Čtenářky bych ráda pozvala na svůj blog divci.blog.cz, kde mohou nalézt spoustu rad a informací, nyní třeba ohledně péče o pokožku, vlasy či zuby u moře, ale i mnoho dalšího, co by měla každá dívka znát.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář