Všichni trávíme spoustu času na internetu, kouknem na Facebook, přečteme co nového v bulváru, zasmějeme se nad dalším kočičím videem a to je všechno?

Kde načerpat novou inspiraci a prozkoumat co nám uniklo? A co z toho rovnou udělat pravidlo, pokaždé když si sednu k internetu objevím něco nového co mě zajímá. Na to má přesnou odpověď Zamíchej.

Zamíchej ti pomůže najít to co tě zajímá na českém internetu

Cože, Zamíchej?

Zamíchej ti pomůže najít přesně to co tě zajímá na českém internetu. S každým kliknutím magického tlačítka Zamíchej se zobrazí náhodně vygenerovaná stránka, videoklip nebo obrázek, který někdo nasdílel a tím doporučil. Každý máme své záliby, tím pádem předtím než začneš objevovat si navolíš kategorie, které tě zajímají a pouze v těch se ti bude zobrazovat řada zajímavostí. V tuhle chvíli se dá objevovat ve 28 různých kategoriích, takže si každý najde to svoje. Nejoblíbenější kategorie jsou teď “Bizarní obrázky” “Vztahy a sex” a dokonce i “Cestování” .

Na Zamíchej můžeš objevovat ve 28 různých kategoriích

Na výběr je z 28 různých kategorií

Jak to funguje, kde se stránky berou?

Celé to funguje na bázi sdílení mezi širokým počtem uživatelů. Každý uživatel může vložit vlastní oblíbenou stránky, videoklip nebo obrázek a tím jej doporučí ostatním. Zamíchej pak každý takový kus obsahu ukáže dalším uživatelům a ti rozhodnou jestli nasdílený obsah stojí za to. Stránky a videa, která se budou líbit se budou zobrazovat více uživatelům, delší dobu.

Co se týče sdílení kvalitního obsahu má Zamíchej jednu velkou výhodu proti běžným sociálním sítím, že se sdílí mezi všemi uživateli najednou, nejen v těsném okruhu přátel nebo známých. Popularitu pak taktéž vyhodnocují uživatelé sami.  Tímto způsobem se dá krásně vytříbit a oddělit spousta zajímavého obsahu z českého internetu, který nám všem až doteď mohl uniknout.

Zamíchej je moře populárního obsahu z českého internetu

S každým kliknutím tlačítka Zamíchej, objevíš něco nového

Není Zamíchej trochu jako Seznam?

Toto je kupodivu hodně častá otázka, přicházející od mnoha různých lidí nehledě na jejich pracovní obor nebo zaměření. Lidé z nějakého důvodu by srovnávali službu se Seznamem, který je ale v zásadě úplně jiný. Odpověď tedy zní ne, není.

Na Seznam člověk jde když má určitý cíl co hledá. Na Zamíchej člověk jde když neví co hledá, přesto chce něco nového zajímavého najít.

Když se upnu na jednu určitou myšlenku a o té chci najít specifické informace jdu na Seznam, nebo raději Google a ty mi pomůžou najít něco určitého. Zamíchej mi naopak nechá volnou ruku a ukazuje mi návrhy co by mě mohlo zajímat. Můžu si třeba chtít naplánovat další dovolenou, ale místo klasického zadání destinace se nechám inspirovat tím, jaké destinace mají rádi a doporučují ostatní.

Není divu, že je na Zamíchej zaznamenáno nejvíce aktivity v běžných časech pro volnou chvíli (ráno před zaměstnáním, o polední pauze a večer těsně před spanim), protože je to příjemné a jednoduché načerpání nových nápadů. Asi si těžko sedneme ke Googlu a začnem vyťukávat náhodná slovní spojení a doufat, že na nás vyskočí nějaká senzace.

Můžu sdílet vlastní webovou stránku?

Blogeři, webmasteři, začínající autoři nebo umělci jsou vítání a samozřejmě můžou sdílet a tím doporučit svůj vlastní obsah. Naopak Zamíchej nabízí unikátní cestu jak svůj vlastní webový obsah zviditelnit a za předpokladu, že má člověk opravdu co nabídnout mu naoplátku zajistí dlouhodobý nárůst návštěvnosti.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Jaké dámské parfémy bodují na českém trhu?

Prohlédni si žebříček nejoblíbenějších parfémů, se kterými ho zaručeně okouzlíš.

Sponzorovaný tip

Přidej komentář