Ptáš se, jak může někoho napadnout stravovat se po dobu 1 roku pouze v řetězci Starbucks? Následující žena se tak rozhodla a o průběhu informuje na blogu.

avatar

Gabriela Procházková
Ve světe blogů jako ryba ve vodě.

Pěkně drahý challenge

Žena jménem Beautiful Existence (ano, to je vskutku její opravdové jméno), jejíž příběh můžeš sledovat na blogu 1 Woman, 1 Year, 1 Challenge má pro rok 2013 velmi netradiční předsevzetí, pokud to lze tak nazvat. Po celou dobu se chce totiž kompletně stravovat pouze ve Starbucks. Já osobně chodím do tohoto řetězce na kafe a nějaký ten muffin přibližně dvakrát týdně, ale i to mi přijde docela dost. Blogerka podle výpočtů nechá za celý rok ve Starbucks přibližně 150 tisíc korun, ale nezapomeň na to, že Starbucks je v USA relativně levnější než u nás a má mnohem širší nabídku, ve které najdeš třeba také saláty a zmrzlinu. Už nyní našla žena finanční podporu okolí a zároveň slíbila, že bude dělat poctivě všechna měsíční vyúčtování.

Blogerka se rozhodla pít a jíst 1 rok pouze ve Starbucks

Proč to dělá?

Pochopitelně nejednoho člověka při pohledu na bizarní předsevzetí napadlo, že se jedná pouze o reklamní trik. Možná je to pravda, ale celý blog se zatím tváří velmi reálně, a proto budeme považovat ženu za opravdovou bytost z masa a kostí s přesvědčením, že stravovat se rok ve Starbucks je skvělá volba. A jak vysvětluje rozhodnutí ona? V celém úkolu vidí mnohem hlubší význam a dělá ho kvůli tomu, že jednoduše může. Možnost jíst celý rok ve Starbucks považuje za něco stejného, jako když se rozhodne někdo nosit pouze jednu značku oblečení. Lidé by měli mít možnost volby a ona zbožňuje být člověkem. Taky ti přijde, že existují lepší způsoby, jak si své lidství pojistit?

Blogerka se rozhodla pít a jíst 1 rok pouze ve Starbucks

Přátele mají strach

Blízké okolí blogerky má strach nejen o její duševní zdraví, ale také o možný nárůst váhy. Starbucks rozhodně nepatří k dietním řetězcům. Ve většině nápojů a pokrmů je velké množství cukrů a tuků. Vzhledem k tomu, že je Beautiful Existence také matkou dítěte, měla by o zdravé výživě mít pravděpodobně lepší představu.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář