Přístup americké módní značky Abercrombie & Fitch naštval blogerku Jes natolik, že se rozhodla udělat přesně to, co zástupci značky nechtějí. Oblékla na sebe jejich oblečení, i když nemá míry modelky!

avatar

Gabriela Procházková
Ve světe blogů jako ryba ve vodě.

Podivný přístup značky

Pokud nemáš o firemní politice Abercrombie & Fitch ani tušení, určitě doporučuji podívat se na tento článek, kde je vše shrnuto. Blogerka z blogu The Militant Baker vzala spravedlnost do svých rukou, navlékla na sebe Abercrombie & Fitch a výsledkem je protest v podobě velmi povedené kolekce fotek. Já tleskám a doufám, že tyto fotky ještě víc upozorní na neuctivý přístup značky.

Blogerka při těle se naštvala na Abercrombie & Fitch

Blogerka při těle se naštvala na Abercrombie & Fitch

Blogerka při těle se naštvala na Abercrombie & Fitch

Blogerka při těle se naštvala na Abercrombie & Fitch

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Sylva Šimordová

    Vyrábějí normální velikosti. To že odmítli oblékat slečny, které jsou obézní (chápejte obezitu jako nemoc), tak to je jen dobře… Obezita ani anorexie nejsou věci, které by se měly podporovat. V této dobře je normální říci kuřákovi: “Fuj, to je hnus… Kouříš, budeš mít rakovinu!”, ale je společensky nepřijatelné obéznímu člověku ve společnosti říci: “Jsi tlustý, budeš mít nemocné srdce a cukrovku!”.

    Prosím, nechápejte mne špatně.. Vím, že existují výjimky a že někteří za svou obezitu nemohou stejně jako některé superštíhlé slečny.

    http://slikeworld.blogspot.cz/

  • disqus_jPVVjVuTEA

    Ono je to trochu sporné.V něčem je přístup značky opravdu podivný (raději vyhodit,než-li darovat), ale tak to chodí častěji, než si myslíte. A že odmítá dělat větší velikosti? No,to je jako vyčítat značkám pro boubelky, že nemají velikosti pro hubené :D Navíc slečna by místo protestu spíš měla něco shodit. A neříkám to proto,že by mi pohled na její tělo vadil, ale kvůli zdraví.. to chození kolem silnějších po špičkách a pomlouvání štíhlých mi už leze na nervy.