Alue zaujala klub skeptiků Sisyfos
Čtrnáctý ročník recesistického ocenění Bludný balvan opět ocenil osobnosti, které výrazně přispěli k “k matení české veřejnosti a rozvoji blátivého způsobu myšlení”. Druhé bronzové ocenění získala pro nás známá blogerka Alue.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Alue zaujala klub Sisyfos

Alue zaujala klub skeptiků Sisyfos

Čtrnáctý ročník recesistického ocenění Bludný balvan opět ocenil osobnosti, které výrazně přispěli k “k matení české veřejnosti a rozvoji blátivého způsobu myšlení”. Druhé bronzové ocenění získala pro nás známá blogerka Alue. Její esoteriku nové generace na půdě matematicko-fyzikální fakulty vzbudila právěm rozruch. Aluška totiž v jednom ze svých článků například doporučuje hledět do slunce bez ochrany očí, protože to vylepšuje zrak. “Díváte-li se dlouho přímo do Slunce, k poškození oka dojít nemůže,” utvrzuje Alue tisícovky čtenářů. Já sama jsem se dočetla na jejím webu hodně zajímavých informací, které spíše beru jako neobvyklé zpestření, protože sama na energie, andělíčky a další stvoření nevěřím. Hledění do slunce za účelem léčby je ale silná káva.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Mar Tin

    Hledím do přímého slunce už dva roky a naměřil jsem přibližně 90 hodin celkem (zapisuji si do tabulek) a výsledkem je, že jsem přestal nosit brýle. (Měl jsem dioptr. na blízku.)

  • http://osud.biz/13-03-2012/923/odhaleni/mas-marny Psychopat z videa má i svojí sektu