Americká blogerka Stella Boonshoft bojuje s váhou a šikanou celý život. Podívej se na fotku, kterou blogerka všem tyranům vzkázala, že na ní už si jen tak nepřijdou.

avatar

Gabriela Procházková
Ve světe blogů jako ryba ve vodě.

Jasný vzkaz všem tyranům

Omsnáctiletá Stella už nechtěla být svědkem toho, jak jí okolí neustále kritizuje kvůli oblejším křivkám. Na svůj blog The Body Love Blog proto umístila fotku, na které s úsměvem na rtech pózuje pouze ve spodním prádle. Tato fotka má být vzkazem pro všechny, kteří mají problém s její postavou. Stella našla odvahu a začala milovat své tělo takové, jaké doopravdy je! Smiřte se s tím! Díky tomu získala obrovskou podporu ze všech koutů světa a fotku do dnešního dne vidělo více než 4 miliony lidí. To už je pořádnej support!

Baculatá blogerka ve spoďárech to nandala těm, kteří ji šikanovali

Blogerka je vzorem pro všechny baculky

Stella se ihned stala inspirací pro celou řadu dívek a žen, které bojují s nadváhou. Sama v televizní TODAY show uvedla, že nikdo nemá právo soudit krásu jiných lidí. Rozhodla se nestydět za přebytečná kila a nyní její blog slouží jako místo, kde hledají ostatní sebevědomí. Stella zároveň však upozorňuje na to, že rozhodně nepropaguje nezdravý způsob života. Její sklony k obezitě jsou dány geneticky, ale tlak i cholesterol má v pořádku a snaží se pečovat o své zdraví tak, jak to jen jde. Dovedeš si představit, že by ses na blogu také svlékla pouze do bikin?

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • M.

    Respekt! :-)