Na YouTube nenajdeš jen fail videa, bláznivé klipy držkopádů a amatérské záběry z koncertů. Po světě chodí celá řada opravdu kreativních a talentovaných lidí, které ti odtajním právě teď!

avatar

Karolína Kubínová
Mám ráda kapybary a čaj s citrónem. A taky většinou čtu tak tři knížky naráz.

Když jsem se nedávno, po týdnu snahy rozchodit svůj počítač (respektive jeho internetové připojení), konečně dostala na YouTube, dostala jsem „geniální“ nápad – v odběrech mám spoustu skutečně talentovaných lidí a tak jsem se rozhodla, že ti je představím taky.

Hudebníci

Jaké hudební talenty YouTube ukrývá? Podívej se na můj inspirativní výběr.

Sam Tsui

Sam Tsui – čínsko-americký 23letý zpěvák, bývalý student univerzity Yale (promoval v roce 2011). Proslavil se díky webovému seriálu The College Musical, parodii na High School Musical. Často spolupracuje s Kurtem Schneiderem, který na svém kanálu YouTube (http://www.youtube.com/kurthugoschneider) propaguje i jiné talentované umělce jako je třeba Max Schneider.

Dondria

Dondria – tato sympatická Američanka s úžasným hlasem pochází z Dallasu. Je jí pětadvacet let, na YouTube vystupuje od roku 2006 a od roku 2007 má podepsanou nahrávací smlouvu se So So Def records.

Applegirl

Applegirl – pochází z jižní Korey a proslavila se, jak už napovídá i název jejího kanálu na YouTube, svými covery na populární písně hrané na iPhonech (a jiných věcech nejen od Applu). Její videa už vidělo téměř 30 milionů lidí z celého světa a už má i několik oficiálních videí.

Umělkyně s make-upem

Dokonalé líčení není nic jednoduchého, ať už jde o samotné postupy, tak sledování trendů. Tyto osobnosti ho ale mají pod palcem.

Michelle Phan

Michelle Phan – asi nejznámější autorka „líčících“ videí na celém YouTube. Svá videa popisuje jako „upřímná, elegantní a umělecká“. Vystudovala umění a design, žije v Americe a její nejznámější video je asi její Angelina Jolie make-up.

Evelina Barry

Evelina Barry – miluje sushi a rajčatový džus. A módu a taky DIY a samozřejmě svého manžela. Pochází z Moldavska, je jí 23 let a dokonce se už objevila i v jedné epizodě webseriálu SUPERSTYLED. Mluví rusky, anglicky, rumunsky a španělsky a nemá ráda svůj přízvuk.

Klaire de Lys

Klaire de Lys – začínala na YouTube jako zpěvačka, ale pak se stala posedlá make-upem a líčením obecně a tak je z ní teď „make-up artist“. Na jejím kanálu najdeš návody na líčení, zabývá se ale i bodypaintingem.

Tak co, znáš tyto umělce? Koho máš ráda ty sama?

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář