YouTube dává prostor nadějným lidem, aby se stali trochu populárnějšími – pokud mají štěstí. Tihle ho měli.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

3x3 YouTubeři, které bys měla znát

YouTube je plný nadějných, talentovaných mladých lidí, kteří se snaží nějak zviditelnit, získat publikum a podporu v tom, v čem jsou dobří, protože doma se jí občas nedočkají. Vybrala jsem pro tebe devět YouTuberů, které bys určitě měla znát, protože jsou dobří, vtipní a vůbec úžasní. Tři kategorie, v každé z nich 3 lidi. A na jaké kategorie videí jsem se zaměřila? LGBT, vlogy a komediální videa, a herní videa.

LGBT

LGBT komunita na YouTube je poměrně široká a obsáhlá, a vybrat proto jen tři lidi, respektive tři kanály, bylo pekelně těžký, protože jich znám asi nejvíc (na YouTube odebírám přes 50 LGBT kanálů). Nicméně nakonec jsem se rozhodla, a tady máš můj výběr! :-)

1. Jenna Anne

Láska mého života, úžasná, vtipná a neskutečně nádherná osoba, která skvěle zpívá. První video zveřejnila 20. května 2010, a na svém kanálu Lesbian Answers radí mladým lesbičkám ve všem možném, od toho, jak se „vyoutovat“ až po zodpovídání všech otázek ohledně toho, jak jsou tím vším zmatené a jak jsou nejisté, je šíleně inspirativní a její kanál byl jedním z prvních LGBT kanálů, co mě fakt oslovil. (NE, nechcete vědět, jak jsem na ni přišla :D )

2. Davey Wavey

Kluk, co většinu lidí, co najdou jeho videa, asi překvapí tím, že ve velké většině v nich vystupuje nahý. Sympatický gay, jehož videa jsou vtipná a upřímná, a mimo svůj LGBT kanál má ještě fitness kanál na YouTube. První video zveřejnil v roce 2006 a od té doby se stal naprostou senzací.

3. Bria & Chrissy

Dvě krásné slečny, které mají společnou svou lásku k hudbě a jedna ke druhé, přidávají na YouTube nejen LGBT videa, ale i svoje covery. Letos jim vyšlo první CD „Face Your Fears“, které si můžeš zakoupit na iTunes, a na YouTube účinkují od roku 2012.

Vlogy a komediální videa

Vloggerů je na YouTube fakt hodně. Bohužel ne tolik jich je dobrých a většinou ani nejsou nijak extra originální. To ale neplatí vždycky.

1. Ryan Higa

Jeden z nejznámějších YouTuberů vůbec, jeho videa jsou vtipná, originální a mají pointu. Ryan si dělá srandu ze všech a ze všeho a pekelně mu to jde, o čemž svědčí i statistiky jeho kanálu – od roku 2006 si na YouTube získal přes 10 milionů odběratelů a jeho videa zhlédly skoro dvě miliardy lidí. Osobně ho mám šíleně ráda, a když mám depku, miluju koukání na jeho videa.

2. VlogBrothers

YouTube kanál bratrů Greenových, Hanka a Johna (ANO, je to John Green, který napsal Hvězdy nám nepřály a ANO, je skvělej), kteří se střídají v přidávání svých vlogů na různá témata, týkající se hlavně „nerd“ témat, nicméně každý si tam najde něco.

3. Jon Cozart

Jeden z YouTube komiků velmi oblíbených hlavně lidmi na tumblr, protože na rozdíl od fandom people v běžném životě, ti si ze sebe dovedou udělat srandu. Většinou. Jon se svými videi naváží do všeho možného, ale je to vtipné a originální a víc od toho člověk nemůže chtít. Videa přidává s přestávkami v řádech měsíců, ale o to jsou lepší. Jeho nejznámějším je asi Harry Potter in 99 seconds.

Hry

Buďme k sobě upřímní, gameplaye dneska umí točit každý, nicméně ne všichni to umí tak, aby se u toho lidi i pobavili. Nicméně pořád jsou tu někteří, kteří to UMÍ.

1. PewDiePie

Kromě oficiálního YouTube kanálu drží Felix Arvid Ulf Kjellberg, známější svým YouTube jménem PewDiePie, rekord v počtu odběratelů na YouTube (je mimochodem i zapsaný v Guinessově knize rekordů) a jeho videa už viděly téměř tři miliardy lidí. Přidává nejen svoje gameplaye, ale i vlogy, a umí si ze sebe skvěle dělat srandu, jako v tomhle videu – varování, pokud vlastníš sluchátka :D

2. Sips

Jedna šestnáctina týmu projektu THE YOGSCAST, což je šestnáctičlenná skupina gameplayerů, kteří nahrávají svoje videa všichni právě na stránku yogscast.com. Hodně fanoušků RPG hry Skyrim si ho oblíbilo právě díky ní – vydal skoro sto gameplay videí právě s touto hrou.

3. Machinima

Kanál oblíbený mezi gamery z celého světa hlavně proto, že si autoři umí elegantně dělat prdel (pardon za ten výraz) z her bez toho, aby naštvali jejich fanoušky. Teda většinou. Jejich videa mají přes neskutečné čtyři miliardy shlédnutí, ale musím říct, že už jsem se dlouho tak nepobavila.

Co myslíš ty?

Na koho jsem zapomněla? Koho na YouTube odebíráš ty a proč? Poděl se v komentářích.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář