Večery jsou dlouhé a ty nevíš, jak je využít? Co třeba zorganizovat dámskou jízdu s tvou partou kámošek? Mám pro tebe několik tipů na super večer.

avatar

Kristýna Šopfová
Malá nenápadná slečna, která chce dát o sobě vědět.

Není většího odreagování, než si zařádit s partou nejlepších kámošek. Odboríci říkají, že dobré přátelství tě doslova udělá zdravější – prodlouží ti život, zvýší imunitní systém a dokáže aby ses celkově cítila šťastnější než obvykle. Pokud ti taková to akce s kámoškama chybí a nechceš, aby to vyústilo v nudný stereotyp, mám pro tebe pár tipů na nezapomenutelný večer.

Nepiju proto, abych byla zábavná... umím to i bez pití.
Troška pití ještě nikoho nezabila, ale všeho s mírou..
zdroj: data.whicdn.com

1)

Sežeň si různé erotické hračky a falešný závoj z místnosti ze sexshopu, najdi svůj oblíbený okruh barů a udělejte si s kámoškami imaginární rozlučku se svobodou. Prostřídejte se v tom být něvěstou a tančit jako by to byla tvoje poslední svobodná noc .

2)

Prohledej na Youtube všechny make-up tutoriály ( návody)a udělejte si s holkama hromadné cvičení, kde můžete získat spoustu nové inspirace. Dokud nebude líčení ve stylu kouřových očí Megan Fox dokonalé, nesmí se přestat.

3)

Vyzkoušej domácí módní/maškarní přehlídku. Předveďte ty nejhorší možné kombinace oblečení, které tě s kámoškama napadnou. Producírujte se až k oknům, aby i ostatní kolemjdoucí mohli mít takový prožitek jako vy.

4)

Tvoje kuchyň zeje prázdnotou, proto s kamarádkou nebo dvěmi vytvořte váš oblíbený koláč jako směsici všeho nezdravého, co vám chutná. Drž se původního receptu a přidávej si „třešničky na dort“.

Jak vypadám?
Co je zábavnějšího než líčení?
zdroj: cosmopolitan.com

5)

Pořádně se vyšperkujte a udělej si k kámoškami bláznivé profilové fotky, které budou dělat dojem, že jsi měla doma skvělou párty a parádně jsi se bavila. Která získá víc „Like“ vyhrává. A nepodvádět.

6)

Vytáhni všechny filmy s Channing Tatumem a udělejte si filmový maraton. Jako bonus si udělejte koktejly a napíjte se vždy, když se objeví bez trička.

7)

Svolej svoje „nejky“ , projeďte návody na internetu a udělejte si DIY noc. Užijete si plno zábavy a ve výsledku uvidíš, že to origami, o které jsi se pokoušela vypadá od tebe ještě hůř než od 3 ročních dětí.

Když jsi najezená, jsi spokojená...
Vědci dokázali, že jídlo přispivá k vnitřní spokojenosti…
zdroj: data.whicdn.com

8)

Jděte do vaší oblíbené restaurace a objednejte jídlo podle toho nejvíc sexy a nejzajímavějšího názvu. Bon apetit!

9)

Chytni dvě rakety a vyrazte na nedaleké kurty. Není nic pozitivnějšího než spalovat kalorie sportem, který není ani moc namáhavý a vypadáš u něj dobře.

10)

Zapamatujte si slova „Call Me Mabey“ a natočte své karaoke-video a pokud jste natolik odvážně, sdílejte je na Facebooku jako jednu z mnoha hanebností… dělám si srandu.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář