Nejnovější příspěvky v této sekci

České food blogerky a food blogeři, které musíte sledovat

I v naší malé zemi najdeme food blogerky a blogery, jejichž blogy stojí za to číst. Některé možná sami čtete a vaříte podle jejich receptů.

Seznam se se 7 mými nejoblíbenějšími YouTuberkami

Na YouTube poslední dobou trávím hodně času, a tak mě napadlo tě seznámit s několika slečnami, jejichž videa mi vždycky dokážou zvednout náladu.

Billboardy známé Youtuberky GetTheLouk blokují dopravu! Mladí lidé zastavují a fotí selfíčka!

Co dělá Lucka Dejmková z GetTheLouk na billboardech? Kdo známou Youtuberku na boardy vyvěsil?

Letní ANNETTE magazine je online!

Po delší odmlce je tady opět ANNETTE magazine – módní online magazín zaměřený na blogerky, celebrity, krásu a originální styl. Co nabízí letní číslo?

Moje oblíbené playlisty na celý den

Nedokážu si svůj život představit bez hudby. Tyhle playlisty jsou plné hudby, kterou ráda poslouchám v průběhu dne.

Trpíš nemocí zvanou netbrain?

Mobil, kávovar, elektrický kartáček, internet, počítač,… Moderní vymoženosti nám sice usnadňují život, jak se jen dá, ale na druhou stranu jsou i naší slabinou. Víš, co je to netbrain?

Tyhle mobilní aplikace ti pomůžou (nejen) se školou

Většina z nás si bez svého smartphonu nedokáže představit svůj život. Tvůj mobil ti ale může pomoct i ve škole – a nejen tam.

Dokáže si navléct kalhoty s mimčem v ruce?

Oblékání kalhot bez pomoci rukou je jedním z hitů YouTube, ale tenhle čerstvý tatínek nelehký úkol posunul na další level!

To nejlepší na webu za rok 2014 - vyšperkovaný megasestřih!

Rok 2014 byl plný vtipných, bláznivých, úžasných a prostě epických záběrů, na které se nyní můžete podívat v jednom megasestřihu. Celkem na něj bylo použito 233 různých videí!

YouTube Rewind aneb jaká videa kralovala v roce 2014

Tradičně ke konci roku je tady ultimátní video, ve kterém se společně sejdou všechny celebrity a celebritky, které v roce 2014 byly populární na YouTube. Těšit se můžeš na zpěváky, komedianty a třeba i prankstery.

Co (ne)dělat, když tvoříš design na blog

Všichni děláme chyby a je třeba se z nich poučit. Já se už z těch svých (alespoň těch designových) poučila a chci ti poradit.

Halloween se blíží! Inspiruj se u YouTuberek!

Halloween je tu co nevidět! Pokud ještě nejsi rozhodnutá, jaký kostým letos zvolíš, mrkni na halloweenské tipy YouTuberek a inspiruj se!

Měla bych si udělat selfie!

Tak teď si musím udělat selfie. No a teď taky. Teď u jídla. Teď u zrcadla… Selfie může být u někoho i dost otravnou záležitostí, poznáváš v tom někoho?

Get The Louk

Čím se inspiruje jedna z nejslavnější českých beauty blogerek? V rozhovoru nám prozradila nejen to, ale i zajímavosti o blogu a svém soukromí. Pojďte se společně s námi mrknout, co nám na sebe tato známá blogerka práskla!